Publications Office of the EU
Olaszország-Frascati: Kísérleti fejlesztési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Frascati: Kísérleti fejlesztési szolgáltatások

  • Közzétéve
    30/06/2021
  • Határidő
    03/09/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    22/09/2021
  • Udzielono
    21/01/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Istituto Nazionale di Fisica Nucleare
A teljesítés helye
NUTS code: ITG17 Catania
A vevő székhelye
NUTS code: ITI43 Roma
Sektor działalności (główny kod CPV)
73120000 Kísérleti fejlesztési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,089,295.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,089,295.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Servizio di supporto logistico on-shore e off-shore per il Progetto KM3NET dei Laboratori Nazionali del Sud.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Istituto nazionale di fisica nucleare
Postai cím: via E. Fermi 54
Település: Frascati (Roma)
NUTS-kód: ITI43
Irányítószám: 00044
Ország: ITA
Kapcsolattartó: dr. Marta Solinas
Fő cím: http://www.ac.infn.it
Elektronikusan:
www.acquistinretepa.it
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
22/09/2021 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,089,295.00 EUR
Végleges szerződési érték
1,089,295.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Mediterranean Trading Shipping Co. Ltd.
Postai cím: 13, Barriera Wharf
Település: Valletta
Irányítószám: VLT 1971
Ország: MLT
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.