Publications Office of the EU
Németország-Hannover: Tengerkutatási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Hannover: Tengerkutatási szolgáltatások

  • Közzétéve
    30/05/2023
  • Határidő
    28/06/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    29/06/2023
  • Udzielono
    07/07/2023
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Bundesanstalt für Geowissenschaften und Rohstoffe
A teljesítés helye
NUTS code: DE929 Region Hannover
A vevő székhelye
NUTS code: DE929 Region Hannover
Sektor działalności (główny kod CPV)
73112000 Tengerkutatási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
569,996.76 EUR
Felhívás hivatkozási száma
204-10119973
Leírás

Durchführung von Explorationsarbeiten an polymetallischen Sulfidfeldern im Indischen Ozean die Bestandsaufnahme, Charakterisierung und genetische Bestimmung der benthischen Biodiversität an Rückensystemen des Lizenzgebietes sowie im Bereich aktiver Austrittsgebiete und inaktiver Sulfidfelder entlang des südlichen Zentralindischen und des nördlichen Südostindischen Rückens mittels eines Unterwasserroboters (ROV) und anderer kamerageführter Unterwassersysteme (Videoschlitten)

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=520218
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
29/06/2023 08:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
569,996.76 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: INES Integrated Environmental
Postai cím:
Település: Wilhelmshaven
Irányítószám:
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.