Publications Office of the EU
Spanyolország-Madrid: Villamos energia - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Madrid: Villamos energia

  • Közzétéve
    17/03/2020
  • Határidő
    09/06/2020
  • Udzielono
    10/08/2020
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Gerencia Umivale, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
A teljesítés helye
NUTS code: ESZ Extra-Regio NUTS 1
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
09310000 Villamos energia
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
869,182.68 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
434,591.34 EUR
Felhívás hivatkozási száma
SUM-20-071-SSGG
Leírás

Suministro eléctrico para los centros Umivale.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Nemzeti nyilvántartási szám: G96236443
Postai cím: C/ del Poeta Joan Maragall, 31
Település: Madrid
NUTS-kód: ES300
Irányítószám: 28020
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Fő cím: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
869,182.68 EUR
Végleges szerződési érték
434,591.34 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Ninobe Servicios Energéticos, S. L. U.
Postai cím: Ronda Narcís Monturiol, 6, oficina 103 B
Település: Paterna
Irányítószám: 46980
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.