Publications Office of the EU
Olaszország-Róma: Különféle orvosi eszközök és készítmények - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Róma: Különféle orvosi eszközök és készítmények

  • Közzétéve
    07/02/2022
  • Határidő
    11/04/2022
  • Udzielono
    24/10/2023
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
FONDAZIONE PTV POLICLINICO TOR VERGATA
A teljesítés helye
NUTS code: ITI43 Roma
A vevő székhelye
NUTS code: ITI43 Roma
Sektor działalności (główny kod CPV)
33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
702,120.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
618,165.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
19
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

L'appalto prevede la fornitura triennale di dispositivi di prelievo e somministrazione e deflussori per pompa infusionale, suddivisa in 19 lotti

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: FONDAZIONE PTV POLICLINICO TOR VERGATA
Postai cím: VIALE OXFORD, 81
Település: ROMA
NUTS-kód: ITI43
Irányítószám: 00133
Ország: ITA
Fő cím: www.ptvonline.it
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.