Publications Office of the EU
Fourniture de produits d'entretien, d'articles associés brosserie, droguerie et sacs poubelle de voirie pour la Ville de Saint-Étienne, le Centre Communal d'Action Sociale et Saint-Étienne Métropole - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture de produits d'entretien, d'articles associés brosserie, droguerie et sacs poubelle de voirie pour la Ville de Saint-Étienne, le Centre Communal d'Action Sociale et Saint-Étienne Métropole

  • Közzétéve
    14/08/2024
  • Határidő
    01/10/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    01/10/2024
  • Udzielono
    14/01/2025
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Ville de Saint Etienne
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: FRK25 Loire
Sektor działalności (główny kod CPV)
39830000 Tisztítószerek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,538,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
5
Felhívás hivatkozási száma
24AOO-641
Leírás

Cette consultation lancée par un groupement de commandes. L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande sans minimum avec un maximum annuel par lot par membre du groupement. Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les candidats peuvent proposer une variante sur le lot 1, sous réserve de répondre à l'offre de base. Les variantes ne sont pas autorisées sur les autres lots

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=53729
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=53729
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
01/10/2024 13:00
Vevők
Tribunal administratif de Lyon
Centre Communal d'Action Sociale
Tribunal administratif de Lyon
SAINT-ETIENNE METROPOLE
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.