Publications Office of the EU
Franciaország-Strasbourg: Graffitieltávolítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Strasbourg: Graffitieltávolítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    29/11/2016
  • Határidő
    05/01/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    06/01/2017
  • Udzielono
    13/02/2017
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Université de Strasbourg
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: FRF Grand Est
Sektor działalności (główny kod CPV)
90690000 Graffitieltávolítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
180,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
DCI 2016 206
Leírás

L'accord-cadre couvre des besoins en enlèvement de graffitis et d'affiches sur certains campus universitaires de l'université de Strasbourg.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Université de Strasbourg
Postai cím: 18 rue Goethe
Település: Strasbourg
NUTS-kód: FR42
Irányítószám: 67081
Ország: FRA
Fő cím: http://www.unistra.fr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
06/01/2017 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
180,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Haute technologie plastique
Postai cím: 20 rue Berthe Morisot
Település: Herblay
Irányítószám: 95220
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.