Publications Office of the EU
Lengyelország-Kutno: Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Kutno: Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia

  • Közzétéve
    07/08/2023
  • Határidő
    14/09/2023
  • Törölve
    29/09/2023
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o
A teljesítés helye
NUTS code: PL715 Skierniewicki
A vevő székhelye
NUTS code: PL715 Skierniewicki
Sektor działalności (główny kod CPV)
09300000 Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
7/ZP/2023
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej w grupie taryfowej B23 do
GPZ Sklęczki pole nr 46 sekcja D oraz pole nr 26 sekcja B.
Termin realizacji zamówienia od dnia 01.01.2024 r. do dnia 31.12.2024 r.
Pobór energii prognozuje się w wysokości łącznej około 6 000 MWh w okresie realizacji zamówienia.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o
Nemzeti nyilvántartási szám: PL
Postai cím: ul. Lotnicza 1
Település: Kutno
NUTS-kód: PL715
Irányítószám: 99-300
Ország: POL
Kapcsolattartó: Tomasz Kowalski
Fő cím: https://portal.smartpzp.pl/goskutno
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
14/09/2023 11:15
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.