Publications Office of the EU
Lengyelország-Poznań: Csővezeték-tervezési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Poznań: Csővezeték-tervezési szolgáltatások

  • Közzétéve
    26/11/2019
  • Határidő
    08/01/2020
  • Törölve
    22/01/2020
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Aquanet S.A.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Sektor działalności (główny kod CPV)
71322200 Csővezeték-tervezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
Z/85/2019
Leírás

3.1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu (dokumentacji projektowej obejmującej projekt budowlany i wykonawczy) dla budowy:
Sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Swarzędz w ramach zadania inwestycyjnego nr 3-07-17-078-1 „Swarzędz – sieć wodociągowa w ul. Platynowej” wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę oraz pełnienie nadzoru autorskiego w fazie realizacji robót wykonywanych na podstawie dokumentacji stanowiącej przedmiot zamówienia od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych do podpisania protokołu odbioru końcowego tych robót.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
www.aquanet.ezamawiajacy.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
08/01/2020 11:00
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.