Publications Office of the EU
Franciaország-Niort: Útépítési anyagok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Niort: Útépítési anyagok

  • Udzielono
    09/12/2017
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Conseil général des Deux-Sèvres
A teljesítés helye
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
A vevő székhelye
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Sektor działalności (główny kod CPV)
44113000 Útépítési anyagok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
261,754.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Fourniture et transport de matériaux pour la voirie.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
261,754.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Colas centre ouest
Postai cím: 5 rue des Sablières
Település: Airvault
Irányítószám: 79600
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.