Publications Office of the EU
Lengyelország-Łódź: Hólapátolási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Łódź: Hólapátolási szolgáltatások

  • Közzétéve
    09/11/2022
  • Törölve
    22/11/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    13/12/2022
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Województwo Łódzkie - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi
A teljesítés helye
NUTS code: PL71 Łódzkie
A vevő székhelye
NUTS code: PL71 Łódzkie
Sektor działalności (główny kod CPV)
90620000 Hólapátolási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
DZ.352.83.2022
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest:
Zimowe utrzymanie pasa dawnej DK 71 wraz ze sprzątaniem pozimowym w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Poddębicach w sezonie zimowym 2022-2023 z prawem opcji – odcinek węzeł Aleksandrów Łódzki – Pabianice.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Województwo Łódzkie - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi
Nemzeti nyilvántartási szám: 7251739344
Postai cím: al. Piłsudskiego 12
Település: Łódź
NUTS-kód: PL71
Irányítószám: 90-051
Ország: POL
Kapcsolattartó: Hanna Prokopek
Fő cím: https://zdwlodz.eb2b.com.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
13/12/2022 11:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.