Publications Office of the EU
Olaszország-Milánó: Magasépítési munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Milánó: Magasépítési munka

  • Közzétéve
    05/04/2013
  • Határidő
    20/05/2013
  • Udzielono
    01/12/2015
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Infrastrutture Lombarde S.p.A.
A teljesítés helye
NUTS code: ITC47 Brescia
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
45210000 Magasépítési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
12,739,402.89 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
9,995,713.60 EUR
Felhívás hivatkozási száma
L1302_B10613
Leírás

Previa acquisizione del progetto definitivo in sede di offerta, il presente appalto ha ad oggetto l'esecuzione della progettazione esecutiva e dei lavori di ristrutturazione dello stabile ubicato in Brescia, Via Cantore 20, ai fini della realizzazione del Nuovo Polo Laboratoristico ARPA EST, dei nuovi uffici del Dipartimento di Brescia di ARPA Lombardia e della nuova Sede Territoriale Regionale di Brescia, il tutto secondo quanto meglio previsto nella documentazione di gara.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
12,739,402.89 EUR
Végleges szerződési érték
9,995,713.60 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: RTC: Clea SC Impresa Cooperativa di Costruzioni Generali (mandataria) — Bilfinger Sielv Facility Management Srl (mandante)
Postai cím: Via Roma 26/c
Település: Campolongo Maggiore (VE)
Irányítószám: 30010
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.