Publications Office of the EU
Németország-Heide: Földgáz - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Heide: Földgáz

  • Közzétéve
    27/08/2016
  • Határidő
    27/09/2016
  • Az ajánlatok felbontása
    28/09/2016
  • Udzielono
    18/10/2016
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Stadt Heide
A teljesítés helye
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
A vevő székhelye
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Sektor działalności (główny kod CPV)
09123000 Földgáz
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
510,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
510,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Lieferung von Erdgas für die Stadt Heide für den Lieferzeitraum 1.1.2017 – 1.1.2019. Das Gesamtvolumen in Höhe von 6 380 000 kWh jährlich verteilt sich auf 30 nicht leistungsgemessene Lieferstellen.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://trading.energie-handelsplatz.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
28/09/2016 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
510,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
510,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Stadtwerke Heide GmbH
Postai cím: Hinrich-Schmidt-Straße 16
Település: Heide
Irányítószám: 25746
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.