Publications Office of the EU
Románia-Târgu Mureș: Műtőtermi műszerek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Románia-Târgu Mureș: Műtőtermi műszerek

  • Közzétéve
    08/04/2022
  • Határidő
    06/05/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    06/05/2022
  • Udzielono
    24/05/2022
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
A teljesítés helye
NUTS code: RO125 Mureş
A vevő székhelye
NUTS code: RO125 Mureş
Sektor działalności (główny kod CPV)
33162200 Műtőtermi műszerek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
5,066,100.00 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,999,968.00 RON
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
4323209/2022/8751/04.04.2022
Leírás

Acord cadru de furnizare Filme pentru radiologii.
AC va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Nemzeti nyilvántartási szám: 4323209
Postai cím: Strada: Marinescu Gheorghe, nr. 50, Sector: -, Judet: Mures
Település: Targu Mures
NUTS-kód: RO125
Irányítószám: 540136
Ország: ROU
Kapcsolattartó: Achim Simona
Fő cím: www.spitalmures.ro
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
06/05/2022 15:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.