Publications Office of the EU
Location de véhicules longue durée et services connexes - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Location de véhicules longue durée et services connexes

  • Közzétéve
    25/06/2024
  • Határidő
    05/07/2024
  • Az ajánlatok felbontása
    05/07/2024
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
LES RESIDENCES SOCIETE ANONYME D'HABITATIONS A LOYER MODERE
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
34100000 Gépjárművek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
24-18
Leírás

Le présent marché est traité sous la forme d'un accord-cadre mono-attributaire au sens de l'article R.2162-2 du Code de la commande publique qui s'exécute par l'émission de bons de commandes en application de l'article R.2162-13 du Code précité. Ce marché est conclu sans minimum et avec un maximum de 3 000 000 euro(s) HT sur la durée globale du marché. Le présent marché comporte une prestation supplémentaire éventuelle

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1467682
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1467682
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
05/07/2024 12:05
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Nem áll rendelkezésre
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.