Publications Office of the EU
Ausztria-Salzburg: Asztalosipari munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Ausztria-Salzburg: Asztalosipari munka

  • Közzétéve
    25/01/2018
  • Határidő
    06/03/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    06/03/2018
  • Udzielono
    05/04/2018
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Land Salzburg
A teljesítés helye
NUTS code: AT323 Salzburg und Umgebung
A vevő székhelye
NUTS code: AT32 Salzburg
Sektor działalności (główny kod CPV)
45421000 Asztalosipari munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
290,999.15 EUR
Felhívás hivatkozási száma
20603-B3/224/302-2018
Leírás

Bautischlerarbeiten für Böden, Wände, Decken für den Sporthallenausbau des Landesberufsschulheimes Walserfeld in 5071 Wals, Schulstraße 7.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://landsalzburg.vergabeportal.at/Detail/54291
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
06/03/2018 09:00
Place of performance
CPV-kód

45421000 - Asztalosipari munka

45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
290,999.15 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Strabag AG
Postai cím: Ortenburgerstraße 27
Település: Spittal an der Drau
Irányítószám: 9800
Ország: AUT
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.