Publications Office of the EU
Franciaország-Amiens: Számítógépekkel kapcsolatos szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Amiens: Számítógépekkel kapcsolatos szolgáltatások

  • Udzielono
    10/07/2017
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
EP Sécurité ferroviaire
A teljesítés helye
NUTS code: FRE23 Somme
A vevő székhelye
NUTS code: FR France
Sektor działalności (główny kod CPV)
72500000 Számítógépekkel kapcsolatos szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
200,000.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
191,265.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
17.INFO.02
Leírás

Marché pour une prestation d'infogérance du support informatique sur site de l'Établissement public de sécurité ferroviaire (EPSF).

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
200,000.00
Végleges szerződési érték
191,265.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Spie Infoservices
Postai cím: 53 boulevard de Stalingrad
Település: Malakoff
Irányítószám: 92247
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.