Publications Office of the EU
Bulgária-Kovachevo: Nem villamos gépekkel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgária-Kovachevo: Nem villamos gépekkel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások

  • Közzétéve
    04/04/2013
  • Határidő
    20/05/2013
  • Az ajánlatok felbontása
    21/05/2013
  • Udzielono
    24/07/2013
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: BG344 Стара Загора
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
50531000 Nem villamos gépekkel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,100,000.00 BGN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,076,399.28 BGN
Felhívás hivatkozási száma
13027.
Leírás

Ремонт и сервизна поддръжка на съоръжения в цех СОИ бл.1-4, съгласно обем, технически изисквания и условия посочени в документацията на обществената поръчка.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
21/05/2013 10:10
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
1,100,000.00 BGN
Végleges szerződési érték
1,076,399.28 BGN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: „ЗКИ - Волта” ООД, ЕИК 126634781
Postai cím: бул. „Г. С. Раковски”, хотелски комплекс „Славяни”
Település: Димитровград
Irányítószám: 6400
Ország: BGR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.