Publications Office of the EU
Litvánia-Vilnius: Felvonó-karbantartási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litvánia-Vilnius: Felvonó-karbantartási szolgáltatások

  • Közzétéve
    15/06/2022
  • Határidő
    19/07/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    19/07/2022
  • Udzielono
    06/09/2022
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Vilniaus miesto savivaldybės administracija
A teljesítés helye
NUTS code: LT Lietuva
A vevő székhelye
NUTS code: LT Lietuva
Sektor działalności (główny kod CPV)
50750000 Felvonó-karbantartási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
78,120.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Perkamos keltuvų neįgaliesiems techninės priežiūros ir remonto paslaugos.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Nemzeti nyilvántartási szám: 188710061
Postai cím: Konstitucijos pr.3
Település: Vilnius
NUTS-kód: LT
Irányítószám: 09601
Ország: LTU
Kapcsolattartó: Irina Fišer
Fő cím: http://www.vilnius.lt
Elektronikusan:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=644026&B=PPO
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
19/07/2022 10:45
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
78,120.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: UAB Liftai EU
Postai cím: Panerių g. 51-400
Település: Vilnius
Irányítószám: 03160
Ország: LTU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.