Publications Office of the EU
DG – Diagnosztikai kazetták a teljes vér hemosztázisának az ágy melletti viszkoelasztikus elemzéséhez analitikai rendszer kölcsönzésével - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

DG – Diagnosztikai kazetták a teljes vér hemosztázisának az ágy melletti viszkoelasztikus elemzéséhez analitikai rendszer kölcsönzésével

  • Közzétéve
    02/09/2026
  • Dzisiaj
    05/09/2026
  • Határidő
    02/10/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    02/10/2026
Állapot
Közzétéve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Institut klinické a experimentální medicíny
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sektor działalności (główny kod CPV)
33694000 Diagnosztikumok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
7,000,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
PZ-2026-0000758
Leírás

E közbeszerzési szerződés tárgya a teljes vér hemosztázisának az ágy melletti viszkoelasztikus elemzésére szánt eldobható diagnosztikai patronok folyamatos szállítása, beleértve egy 2 darabos kompatibilis analitikai rendszer ingyenes kölcsönzését, beleértve a teljes kölcsönzési időszak alatt nyújtott szolgáltatási támogatást is. A kölcsönvett rendszernek lehetővé kell tennie a teljes vér hemosztázisának átfogó, az ellátás helyén történő viszkoelasztikus értékelését, és elsősorban szívsebészetben, transzplantációs műtétekben, érsebészetben, traumatológiában és intenzív ellátásban való felhasználásra kell szánni.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/10/2026 10:00
Az odaítélés módja
Nejnižší nabídková cena
Becsült érték
7,000,000.00 CZK
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.