Publications Office of the EU
Ramavtal för klottersanering och rengöring av kommunala fastigheter och andra objekt - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Ramavtal för klottersanering och rengöring av kommunala fastigheter och andra objekt

  • Közzétéve
    17/11/2023
  • Határidő
    18/12/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    19/12/2023
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Västra Mälardalens Kommunalförbund
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Sektor działalności (główny kod CPV)
90000000 Szennyvíz- és hulladéktisztítási és környezetvédelmi szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
8,000,000.00 SEK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
VMKF-U 2023.134
Leírás

Uppdraget avser ramavtal avseende klottersanering och rengöring av kommunala fastigheter och andra objekt genom avrop från beställarna Beställarens avsikt är att hålla kommunala fastigheter och andra objekt med tillhörande komponenter, både inom och utomhus, fria från klotter, föroreningar etc.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1949&GoTo=Tender
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1949&GoTo=Tender
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
19/12/2023 00:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Nem áll rendelkezésre
Becsült érték
8,000,000.00 SEK
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.