Publications Office of the EU
Csehország-Hradec Králové: Orvosi felszerelések - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Csehország-Hradec Králové: Orvosi felszerelések

  • Közzétéve
    03/05/2021
  • Határidő
    31/05/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    31/05/2021
  • Udzielono
    24/08/2021
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Královéhradecký kraj
A teljesítés helye
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
A vevő székhelye
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
33100000 Orvosi felszerelések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,220,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,195,600.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání, instalace a kompletní uvedení do provozu dvou systémů (souborů) ohřevu pacienta pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Každý systém ohřevu pacienta se skládá z řídicích jednotek a opětovně použitelných ohřívacích zařízení (ohřívacích přikrývek a ohřívacích matrací). První systém obsahuje celkem 8 ks řídících jednotek, druhý systém obsahuje celkem 4 ks řídících jednotek. Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem ONN.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
31/05/2021 09:00
Vevők
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
2,220,000.00 CZK
Végleges szerződési érték
2,195,600.00 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Postai cím: Knínická 1577/8
Település: Kuřim
Irányítószám: 664 34
Ország: CZE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.