Publications Office of the EU
Románia-Târgu Mureș: Kontrasztanyagok röntgenvizsgálathoz - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Románia-Târgu Mureș: Kontrasztanyagok röntgenvizsgálathoz

  • Közzétéve
    10/04/2020
  • Határidő
    15/05/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    15/05/2020
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
A teljesítés helye
NUTS code: RO125 Mureş
A vevő székhelye
NUTS code: RO125 Mureş
Sektor działalności (główny kod CPV)
33696800 Kontrasztanyagok röntgenvizsgálathoz
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,399,894.00 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
12,946,281.30 RON
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
7
Felhívás hivatkozási száma
24014380_2020_PAAPD1130310
Leírás

Digitális paktum – Duisburgi iskolák – IT-infrastruktúra és kisfeszültségű technológia (itt: Csomag 32 SfSb daru iskola Duisburg-Wanheimerort)

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Spitalul Clinic Județean Mureș
Nemzeti nyilvántartási szám: 24014380
Postai cím: Str. Bernady Gyorgy nr. 6, judetul Mureș
Település: Târgu Mureș
NUTS-kód: RO125
Irányítószám: 540072
Ország: ROU
Kapcsolattartó: Nicoleta Sandor
Fő cím: http://www.spitaljudeteanmures.ro/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/05/2020 15:00
Place of performance
CPV-kód

33696800 - Kontrasztanyagok röntgenvizsgálathoz

45317000 - Egyéb villamos szerelési munka

Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.