Publications Office of the EU
Lengyelország-Kutno: Légi jármű berendezése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Kutno: Légi jármű berendezése

  • Udzielono
    14/11/2016
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
34741000 Légi jármű berendezése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,951,219.51
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,909,500.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
224/2016
Leírás

Zakup technicznych środków materiałowych (podzespołów rejestratora parametrów lotu S2-3a/MiG-29) do realizacji biuletynu konstrukcyjnego P/O/U/5326/K/11.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Not specified
Becsült érték
1,951,219.51
Végleges szerződési érték
1,909,500.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
Postai cím: ul. Księcia Bolesława 6
Település: Warszawa
Irányítószám: 01-494
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.