Publications Office of the EU
Lengyelország-Gdansk: Gépek és készülékek tesztelésre és mérésre - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Gdansk: Gépek és készülékek tesztelésre és mérésre

  • Közzétéve
    29/12/2016
  • Határidő
    08/02/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    08/02/2017
  • Udzielono
    20/03/2017
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Politechnika Gdańska, Wydział Mechaniczny
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
38540000 Gépek és készülékek tesztelésre és mérésre
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
578,100.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
ZP/307/004/D/16
Leírás

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do badań właściwości mechanicznych próbek biologicznych i implantów dla Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: zakup, dostawę urządzenia, wyładunek, wniesienie, ustawienie i uruchomienie we wskazanym przez Zamawiającego miejscu, jak i świadczenie usług gwarancyjnych oraz przeszkolenie z zakresu obsługi dostarczonego urządzenia pracowników Zamawiającego w miejscu dostawy, w terminie przewidzianym dla realizacji zamówienia, a szczegółowo uzgodnionym z Zamawiającym.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający parametry i wymagania techniczno-funkcjonalne, bądź ich maksymalne lub minimalne zakresy lub inne niezbędne cechy, stanowi załącznik nr 5 do SIWZ.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
08/02/2017 11:30
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
578,100.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Zwick Roell Polska Sp. z o.o. Sp. K
Postai cím: ul. Muchoborska 16
Település: Wrocław
Irányítószám: 54-424
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.