Publications Office of the EU
Lengyelország-Dąbrowa Górnicza: Különböző gyógyszerek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Dąbrowa Górnicza: Különböző gyógyszerek

  • Közzétéve
    28/10/2016
  • Határidő
    06/12/2016
  • Az ajánlatok felbontása
    06/12/2016
  • Udzielono
    24/01/2017
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dabrowie Górniczej
A teljesítés helye
NUTS code: PL22B Sosnowiecki
A vevő székhelye
NUTS code: PL22B Sosnowiecki
Sektor działalności (główny kod CPV)
33690000 Különböző gyógyszerek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,139,369.83 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
940,865.05 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
109
Felhívás hivatkozási száma
ZP/31/ZCOSzpSp/2016
Leírás

Dostawa produktów leczniczych wg. Grupy ATC – Grupa B – krew i układ krwiotwórczy, Grupa C – układ sercowo – naczyniowy – POWYŻEJ 209 000 EURO.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dabrowie Górniczej
Postai cím: ul. Szpitalna 13
Település: Dąbrowa Górnicza
NUTS-kód: PL22B
Irányítószám: 41-300
Ország: POL
Kapcsolattartó: Małgorzata Warszawska
Fő cím: www.szpital-dg.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
06/12/2016 09:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.