Publications Office of the EU
Lettország-Jelgava: Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lettország-Jelgava: Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)

  • Közzétéve
    31/01/2018
  • Határidő
    01/03/2018
  • Törölve
    28/04/2018
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
A teljesítés helye
NUTS code: LV003 Kurzeme
A vevő székhelye
NUTS code: LV00 Latvija
Sektor działalności (główny kod CPV)
38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
LLU 2018/17/AK
Leírás

Viegli gaistošo (VOC) un daļēji gaistošo organisko savienojumu (SVOC) uztveršanas un analīzes sistēmas ar termodesorberi piegāde ERAF projekta „LLU un tās pārraudzībā esošo zinātnisko institūciju pētniecības, attīstības infrastruktūras un institucionālās kapacitātes stiprināšana” ietvaros.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Nemzeti nyilvántartási szám: 90000041898
Postai cím: Lielā iela 2
Település: Jelgava
NUTS-kód: LV00
Irányítószám: LV-3001
Ország: LVA
Kapcsolattartó: Inese Sprukta
Fő cím: http://www.llu.lv
Elektronikusan:
www.eis.gov.lv
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
01/03/2018 15:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.