Publications Office of the EU
Horvátország-Zágráb: Vakcinák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Horvátország-Zágráb: Vakcinák

  • Közzétéve
    08/07/2015
  • Határidő
    01/09/2015
  • Udzielono
    16/10/2015
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Hrvatski zavod za javno zdravstvo
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
33651600 Vakcinák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
8,678,628.57 HRK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
9,102,240.00 HRK
Felhívás hivatkozási száma
EVV 24/15
Leírás

Nabava cjepiva protiv morbila, parotitisa i rubele, živo, za 2016.–2018. godinu.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Urudžbeni zapisnik
Postai cím: Rockefellerova 7
Település: Zagreb
Ország: HRV
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
8,678,628.57 HRK
Végleges szerződési érték
9,102,240.00 HRK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: GlaxoSmithKline d.o.o.
Postai cím: Ulica Damira Tomljanovića Gavrana 15
Település: Zagreb
Irányítószám: 10020
Ország: HRV
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.