Publications Office of the EU
A Nyugat-Pomeránia gazdasági potenciálját népszerűsítő 6. gazdasági verseny megrendezése az utolsó gálával - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

A Nyugat-Pomeránia gazdasági potenciálját népszerűsítő 6. gazdasági verseny megrendezése az utolsó gálával

  • Közzétéve
    20/08/2025
  • Határidő
    15/09/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    15/09/2025
  • Udzielono
    18/12/2025
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Województwo Zachodniopomorskie - Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Sektor działalności (główny kod CPV)
79950000 Kiállítás, vásár és kongresszusszervezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
888,000.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
WOiRZL.II.272.49.2025.ABJ
Leírás

1. A szerződés tárgya a hatodik "Az Ön vállalkozása a siker zászlaja alatt" gazdasági verseny megtervezése, előkészítése és lebonyolítása, valamint a Nyugat-Pomeránia gazdasági potenciálját előmozdító végső gála. 2. A szerződés tárgya a következő: 1) A hatodik gazdasági verseny tervezése, előkészítése és lebonyolítása "Az Ön vállalkozása a siker zászlaja alatt". 2) Az "Ön vállalkozása a siker zászlaja alatt" című gazdasági verseny hatodik kiadását összefoglaló zárógála megtervezése, előkészítése és lebonyolítása. 3) Promóciós és tájékoztató kampány megvalósítása a helyi és ipari médiában a díj részeként a verseny nyerteseinek. 3. A szerződés tárgyának részletes leírása magában foglalja a szerződés tárgyának részletes leírását (a továbbiakban: SOPZ), amely a szabadkereskedelmi övezet 1. mellékletét képezi.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.zp.wzp.pl/pn/UMWZ/demand/226263/notice/public/details
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.zp.wzp.pl/pn/UMWZ/demand/226263/notice/public/details
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/09/2025 10:15
Place of performance
Az odaítélés módja
Cena
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
888,000.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: 2Event Sp. z o.o.
Postai cím:
Település: Szczecin
Irányítószám: 71-300
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.