Publications Office of the EU
Németország-Bocholt: Épületszerelési munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Németország-Bocholt: Épületszerelési munka

  • Közzétéve
    19/09/2019
  • Határidő
    31/10/2019
  • Udzielono
    09/12/2019
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Stadt Bocholt
A teljesítés helye
NUTS code: DEA34 Borken
A vevő székhelye
NUTS code: DEA34 Borken
Sektor działalności (główny kod CPV)
45300000 Épületszerelési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
70,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
58,567.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
25-eu A 24/19
Leírás

Bei dem Bauvorhaben handelt es sich um eine Erweiterung eines bestehenden Schulgebäudes. Das Schulgebäude befindet sich an der Rheinstraße 4 in 46395 Bocholt.
Es handelt sich um eine Gesamtschule und eine Realschule. Das Gebäude wird im hinteren Bereich um Klassenräume der Sekundarstufe 1+2 erweitert. Geplant werden im vorliegenden Fall drei oberirdische und 1 unterirdisches Geschoss.
Das Bauvorhaben ist in zwei Bauabschnitten zu realisieren.
Der 1. Bauabschnitt beinhaltet das Technik im Untergeschoss und alle darüber liegenden Geschosse incl. Treppenhaus 1 in Richtung Bestandsgebäude und das Bestandsgebäude selbst.
Der 2. Bauabschnitt umfasst die Restlichen Räume des Neubaus.
Das Gebäude muss bereits nach Fertigstellung des 1. Bauabschnitts in Betrieb genommen werden.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYYS9AEY
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
CPV-kód
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
70,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
58,567.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Montage + Anlagenbau Gründken GmbH
Postai cím: Hanns-Martin-Schleyer-Straße 12
Település: Nottuln
Irányítószám: 48301
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.