Publications Office of the EU
12 IDEIGLENES MECHANIKUS ZÁRÓJÁRMŰ ELLÁTÁSA (TOMCH) - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

12 IDEIGLENES MECHANIKUS ZÁRÓJÁRMŰ ELLÁTÁSA (TOMCH)

  • Határidő
    19/03/2024
  • Közzétéve
    16/09/2025
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: EL301 Βόρειος Τομέας Αθηνών
Sektor działalności (główny kod CPV)
35412000 Páncélozott harcjárművek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
19,354,838.71 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1/2024
Leírás

12 IDEIGLENES HASZNÁLT MECHANIKUS ZÁRÓJÁRMŰ (TOMCH) SZÁLLÍTÁSÁRA VONATKOZÓ SZERZŐDÉS ALÁÍRÁSA, A FOLYAMATOS TÁMOGATÁSUKRÓL SZÓLÓ 4 ÉVES KERETMEGÁLLAPODÁS EGYSZERŰ ALÁÍRÁSÁVAL, VALAMENNYI GAZDASÁGI SZEREPLŐVEL.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
sen-info
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód

35412000 - Páncélozott harcjárművek

34000000 - Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek

79000000 - Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság

79600000 - Munkaerő-toborzási szolgáltatás

Az odaítélés módja
Nem áll rendelkezésre
Becsült érték
19,354,838.71 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.