Publications Office of the EU
Üzemanyag- és műszaki megoldások biztosítása a lett Befektetési és Fejlesztési Ügynökség közúti közlekedéséhez - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Üzemanyag- és műszaki megoldások biztosítása a lett Befektetési és Fejlesztési Ügynökség közúti közlekedéséhez

  • Udzielono
    18/06/2024
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: LV006 Rīga
Sektor działalności (główny kod CPV)
09100000 Tüzelőanyagok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
120,727.80 EUR
Felhívás hivatkozási száma
LIAA 2024/3 ERAF
Leírás

Üzemanyag- és műszaki megoldások biztosítása a lett Befektetési és Fejlesztési Ügynökség közúti közlekedéséhez

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
CPV-kód
Az odaítélés módja
Cena
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
120,727.80 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NESTE LATVIJA"
Postai cím:
Település: Rīga
Irányítószám: LV-1004
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.