Publications Office of the EU
Spanyolország-Majadahonda: Reagensek és kontrasztanyagok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Majadahonda: Reagensek és kontrasztanyagok

  • Közzétéve
    02/02/2018
  • Határidő
    12/03/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    05/04/2018
  • Udzielono
    30/04/2018
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
A teljesítés helye
NUTS code: ES300 Madrid
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
33696000 Reagensek és kontrasztanyagok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
242,347.05 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
157,002.04 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
3
Felhívás hivatkozási száma
GCASU 2018-3-FAR
Leírás

Suministro de gadolinio

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Postai cím: C/ Joaquín Rodrigo, 2.
Település: Madrid.
Irányítószám: 28222
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Registro del Hospital U. Puerta de Hierro Majadahonda.
Ajánlatok benyújthatók
Submission for one or more lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
05/04/2018 10:30
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.