Publications Office of the EU
Litvánia-Neringa: Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litvánia-Neringa: Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások

  • Közzétéve
    02/12/2022
  • Határidő
    06/01/2023
  • Udzielono
    06/03/2023
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija
A teljesítés helye
NUTS code: LT Lietuva
A vevő székhelye
NUTS code: LT Lietuva
Sektor działalności (główny kod CPV)
90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
202,278.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
202,278.80 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija (toliau – Užsakovas) numato pirkti krantotvarkos priemonių įgyvendinimo pajūrio juostoje (Kuršių nerijoje) paslaugas (toliau – Paslauga).
Pirkimas bus vykdomas įgyvendinant projektą Nr. 05.1.1-APVA-V-005-01-0001 „Baltijos jūros kranto (apsauginio kopagūbrio) tvirtinimas Kuršių nerijoje“ pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę 05.1.1-APVA-V-005 „Pajūrio juostos tvarkymas“ dalį - krantotvarkos priemonių įgyvendinimo pajūrio juostoje.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija
Nemzeti nyilvántartási szám: 193064642
Postai cím: Naglių g. 8, LT-93123 Neringa
Település: Neringa
NUTS-kód: LT
Irányítószám: LT93123
Ország: LTU
Kapcsolattartó: Lina Dikšaitė
Fő cím: http://www.nerija.lt
Elektronikusan:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=667625&B=PPO
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
202,278.00 EUR
Végleges szerződési érték
202,278.80 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Uždaroji akcinė bendrovė "Raguvilė"
Postai cím: Raguviškių k., Kretingos r. sav.
Település: Kretinga
Irányítószám: LT-97160
Ország: LTU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.