Publications Office of the EU
Közösségi nyílt eljárás térítésmentesen áztatógépek és egyszer használatos biológiaihulladék-tárolóik értékesítésére - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Közösségi nyílt eljárás térítésmentesen áztatógépek és egyszer használatos biológiaihulladék-tárolóik értékesítésére

  • Közzétéve
    08/05/2024
  • Határidő
    07/06/2024
  • Törölve
    18/05/2026
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Törölve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
A.O. San Giovanni Addolorata
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ITI43 Roma
Sektor działalności (główny kod CPV)
33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,001,404.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Nyílt közösségi eljárás a 36/2023. sz. törvényerejű rendelet 71. cikke alapján a San Giovanni Addolorata kórház által igényelt áztatógépek és a megfelelő egyszer használatos biológiaihulladék-tárolók 36 hónapos időtartamra szóló, a szerződés további 24 hónappal történő esetleges meghosszabbításával együtt történő értékesítéséhez nyújtott kölcsön odaítélése céljából, egyetlen tétel összesen három évre, héa nélkül 600 000,00 EUR plusz héa nélkül 1404,00 EUR – a csökkentés hatálya alá nem tartozó biztonsági díjak után fizetendő héával együtt 1712,88 EUR.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://stella.regione.lazio.it/portale
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Offerta economicamente più vantaggiosa
Súlyozás (százalék, pontos):
Becsült érték
1,001,404.00 EUR
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.