Publications Office of the EU
Németország-Laatzen: IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Laatzen: IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás

  • Udzielono
    16/07/2015
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
421,400.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
421,400.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
4100009366
Leírás

Dienstleistung zur Betriebsunterstützung in der FM Umgebung (DX-Union).

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
421,400.00
Végleges szerződési érték
421,400.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Materna GmbH
Postai cím: Voßkuhle 37
Település: Dortmund
Irányítószám: 44026
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.