Publications Office of the EU
Aquisição de combustíveis - Gasóleo simples e gasolina sem chumbo 95 - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Aquisição de combustíveis - Gasóleo simples e gasolina sem chumbo 95

  • Közzétéve
    24/06/2026
  • Határidő
    20/07/2026
  • Udzielono
    27/08/2026
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Município de Oliveira de Azeméis
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Sektor działalności (główny kod CPV)
09100000 Tüzelőanyagok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
280,791.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
280,791.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
CPI/2/2026 (Proc. 95/26)
Leírás

Aquisição de combustíveis - Gasóleo simples e gasolina sem chumbo 95

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.acingov.pt
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.acingov.pt
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
CPV-kód

09100000 - Tüzelőanyagok

09130000 - Kőolaj és párlatok

09132000 - Benzin

09134000 - Gázolaj

Az odaítélés módja
Outros
Becsült érték
280,791.00 EUR
Végleges szerződési érték
280,791.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: GASPE COMBUSTÍVEIS, LDA
Postai cím:
Település: Vila Nova de Gaia
Irányítószám: 4414-007
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.