Publications Office of the EU
DNS - Erdészeti tevékenységek az OZ Považie, OZ Sever és OZ Tatry termesztési folyamatában - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

DNS - Erdészeti tevékenységek az OZ Považie, OZ Sever és OZ Tatry termesztési folyamatában

  • Közzétéve
    12/08/2026
  • Dzisiaj
    03/09/2026
  • Határidő
    16/09/2026
Állapot
Közzétéve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Sektor działalności (główny kod CPV)
77230000 Erdészettel kapcsolatos szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,279,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
DNS PČ Považie, Tatry a Sever
Leírás

A dinamikus beszerzési rendszerben (a továbbiakban: DNS) odaítélt szerződések tárgya a területek kitermelés utáni maradékanyagoktól való megtisztítása, az erdők helyreállítására való talaj-előkészítés, az ültetéssel vagy vetéssel történő újraerdősítés, ezt követően a fiatal erdőállományok gondozása a gyomok elleni védelem révén, vadak és nevelésük a nem kívánatos fák ritkításával és eltávolításával az állományból azok minőségének és stabilitásának javítása érdekében. Ezt az alapellátást kiegészíti az erdővédelemre irányuló munka, amelynek célja a megelőzés és a káros anyagokkal szembeni közvetlen védelem, az invazív gyógynövények és növények eltávolítására irányuló munka, egyéb művelési munka, az erdőfa génállományának megőrzésére és szaporítására irányuló munka, valamint az erdei közlekedési hálózat fenntartására irányuló munka a művelési tevékenységek végzése céljából. Olyan szakmai tevékenységről van szó, amely a fenntartható erdőgazdálkodásra összpontosít oly módon és olyan mértékben, hogy az erdők biológiai sokfélesége, rezilienciája, termelési és helyreállítási kapacitása, élettartama és az erdők termelési, társadalmi és ökológiai funkcióinak betöltésére való képessége megmaradjon. Olyan differenciált erdőgazdálkodásról van szó, amely figyelembe veszi az erdőgondozási program kidolgozása és végrehajtása során alkalmazott különböző természeti, növényi, gazdasági, gazdasági és társadalmi feltételeket és követelményeket, valamint a rendkívüli körülmények és az előre nem látható erdőkárok következményeinek kiküszöbölésére vonatkozó különleges szabályok szerinti eljárásokat.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Cena
Becsült érték
1,279,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.