Publications Office of the EU
Rahmenvereinbarung zur Beschaffung von Dell Client-Systemen und Dell Monitoren für die Schulen des Landkreises Oder-Spree - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rahmenvereinbarung zur Beschaffung von Dell Client-Systemen und Dell Monitoren für die Schulen des Landkreises Oder-Spree

  • Közzétéve
    21/03/2025
  • Határidő
    21/04/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    21/04/2025
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Landkreis Oder-Spree, Der Landrat, Amt für Schulverwaltung und Baumanagement
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE40C Oder-Spree
Sektor działalności (główny kod CPV)
30213000 Személyi számítógépek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,150,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
4010104625
Leírás

Beschaffung von Dell(R) Client-Geräten zur Ausstattung der Schulen des Landkreises

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YEJH6MJ
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YEJH6MJ
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
21/04/2025 12:01
Place of performance
Az odaítélés módja
Nem áll rendelkezésre
Becsült érték
4,150,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.