Publications Office of the EU
Németország-Frankfurt Main: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Németország-Frankfurt Main: Építési munkák

  • Közzétéve
    31/01/2018
  • Határidő
    19/02/2018
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
DB Netz AG (Bukr 16)
A teljesítés helye
NUTS code: DE94D Oldenburg, Landkreis
A vevő székhelye
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
18FEI30880
Leírás

ABS Oldenburg – Wilhelmshaven:
AS IIa Bahnverlegung Sande Allgemeiner Bau und AS IIIb PFA 6 Los 1 Allgemeiner Bau

Benyújtás módja
Elektronikusan:
http://www.deutschebahn.com/bieterportal
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
CPV-kód

45000000 - Építési munkák

45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.