Publications Office of the EU
D-Köln: Mész - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

D-Köln: Mész

  • Közzétéve
    27/09/2012
  • Határidő
    23/11/2012
  • Az ajánlatok felbontása
    26/11/2012
  • Udzielono
    28/11/2012
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
AVG Köln mbH
A teljesítés helye
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
44921200 Mész
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
482,250.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
035/12 BM
Leírás

Lieferung von Weißfeinkalk nach DIN 19611
CaO-Gehalt ca. 96 %, t 60 °C = 1-4 Min.
Qualität für Müllverbrennungsanlagenm

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
26/11/2012 00:00
Place of performance
CPV-kód

44921200 - Mész

09000000 - Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások

09100000 - Tüzelőanyagok

Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
482,250.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Spenner Zement GmbH & Co. KG
Postai cím: Hüchtchenweg
Település: Erwitte
Irányítószám: 59597
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.