Publications Office of the EU
Fourniture de produits chimiques de traitement des eaux - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture de produits chimiques de traitement des eaux

  • Közzétéve
    02/05/2025
  • Határidő
    02/06/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    02/06/2025
  • Udzielono
    04/09/2025
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Grand Besançon Métropole
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: FRC21 Doubs
Sektor działalności (główny kod CPV)
24962000 Vízkezelő szerek (víztisztító és vízlágyító szerek)
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,220,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,220,000.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
7
Felhívás hivatkozási száma
2024-FCS-DEA-0209
Leírás

L'accord-cadre sera exécuté par la conclusion de marchés subséquents. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction. Fournitures de réactifs de traitement des eaux : sels de fer et d'aluminium pour le traitement d'eaux usées, sel d'aluminium pour le traitement d'eau potable et réactif chimique pour l'élimination d'H2S dans le réseau d'assainissement

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.marches-securises.fr
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.marches-securises.fr
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/06/2025 14:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.