Publications Office of the EU
Ausztria-Graz: Egészségügyi szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ausztria-Graz: Egészségügyi szolgáltatások

  • Közzétéve
    24/05/2022
  • Határidő
    04/07/2022
  • Udzielono
    18/07/2022
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Arbeitsmarktservice Steiermark
A teljesítés helye
NUTS code: AT22 Steiermark
A vevő székhelye
NUTS code: AT22 Steiermark
Sektor działalności (główny kod CPV)
85100000 Egészségügyi szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
445,500.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
445,500.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
141.122
Leírás

Erstellung von Arbeitsmedizinischen Gutachten gemäß §§ 9, 10, 11 AlVG

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Arbeitsmarktservice Steiermark
Nemzeti nyilvántartási szám: 9110002553327
Postai cím: Babenbergerstraße 33
Település: Graz
NUTS-kód: AT22
Irányítószám: 8020
Ország: AUT
Fő cím: www.ams.at
Elektronikusan:
https://ams.vergabeportal.at/Detail/126957
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Not applicable
Becsült érték
445,500.00 EUR
Végleges szerződési érték
445,500.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: BBRZ Österreich
Postai cím:
Település: Linz
Irányítószám:
Ország: AUT
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.