Publications Office of the EU
Spanyolország-Madrid: Vasúti jelzések szerelése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Madrid: Vasúti jelzések szerelése

  • Közzétéve
    17/01/2019
  • Határidő
    22/03/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    27/03/2019
  • Udzielono
    17/07/2019
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Adif - Alta Velocidad
A teljesítés helye
NUTS code: ES España
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
45234115 Vasúti jelzések szerelése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
12,957,738.61 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
10,361,842.13 EUR
Felhívás hivatkozási száma
3.18/20830.0416 - ON 045/18
Leírás

OBRAS DE EJECUCIÓN DEL PROYECTO DE INSTALACIONES DE SEGURIDAD Y COMUNICACIONES FERROVIARIAS EN FASE PROVISIONAL Y DEFINITIVA DE LAS LÍNEAS DE RED CONVENCIONAL EN LAS OBRAS DE LA ESTRUCTURA Y LOS ACCESOS A LA ESTACIÓN DE LA SAGRERA

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: ADIF — Alta Velocidad
Nemzeti nyilvántartási szám: Q2802152E
Postai cím: C/ Hiedra, 9, edificio 23
Település: Madrid
NUTS-kód: ES300
Irányítószám: 28036
Ország: ESP
Fő cím: www.adifaltavelocidad.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
27/03/2019 10:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
12,957,738.61 EUR
Végleges szerződési érték
10,361,842.13 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Siemens Rail Automation, S. A. U.
Postai cím:
Település: Madrid
Irányítószám:
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.