Publications Office of the EU
Egyesült Királyság-Ayr: Építészeti tervezési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Egyesült Királyság-Ayr: Építészeti tervezési szolgáltatások

  • Közzétéve
    17/03/2018
  • Határidő
    30/04/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    30/04/2018
  • Udzielono
    02/05/2018
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Ayrshire Housing
A teljesítés helye
NUTS code: UKM9 Southern Scotland
A vevő székhelye
NUTS code: UKM9 Southern Scotland
Sektor działalności (główny kod CPV)
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,000,000.00 GBP
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,000,000.00 GBP
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

The provision of architectural including principal designer services for housing association development activity in Ayrshire.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
www.publiccontractsscotland.gov.uk
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
30/04/2018 12:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
2,000,000.00 GBP
Végleges szerződési érték
2,000,000.00 GBP
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: DO Architecture
Postai cím: 139 Stockwell Street
Település: Glasgow
Irányítószám: G1 4LR
Ország: GBR

Hivatalos elnevezés: Page /Park Architects
Postai cím: 20 James Morrison Street
Település: Glasgow
Irányítószám: G1 5PE
Ország: GBR

Hivatalos elnevezés: Lawrence McPherson Associates
Postai cím: The Atrium, 6 New Road
Település: Ayr
Irányítószám: KA8 9PS
Ország: GBR

Hivatalos elnevezés: John Gilbert Architects
Postai cím: 201 The White Studios, Templeton on the Green, 62 Templeton Street
Település: Glasgow
Irányítószám: G40 1DA
Ország: GBR

Hivatalos elnevezés: Austin-Smith:Lord LLP
Postai cím: 296 St. Vincent Street, Glasgow
Település: Glasgow
Irányítószám: G2 5RU
Ország: GBR

Hivatalos elnevezés: ARPL Architects
Postai cím: 11 Wellington Square
Település: Ayr
Irányítószám: KA7 1EN
Ország: GBR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.