Publications Office of the EU
Cseh Köztársaság-Šenov u Nového Jičína: Villamos energia - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cseh Köztársaság-Šenov u Nového Jičína: Villamos energia

  • Bejelentve
    12/06/2014
  • Közzétéve
    17/10/2014
  • Határidő
    03/12/2014
  • Az ajánlatok felbontása
    03/12/2014
  • Udzielono
    15/12/2014
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
VOP CZ, s.p.
A teljesítés helye
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
09310000 Villamos energia
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
40,000,000.00 CZK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
25,583,750.00 CZK
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
052/3/2014
Leírás

Předmětem veřejné dodávky jsou dodávky elektrické energie zemního plynu na rok 2015.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/12/2014 13:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.