Publications Office of the EU
Sportpályák felszerelése és felszerelése Pomorie városában és Gaberovo faluban, Pomorie községben, két tétel alatt - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Sportpályák felszerelése és felszerelése Pomorie városában és Gaberovo faluban, Pomorie községben, két tétel alatt

  • Közzétéve
    02/09/2026
  • Dzisiaj
    04/09/2026
  • Határidő
    01/10/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    02/10/2026
Állapot
Közzétéve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: BG341 Бургас
Sektor działalności (główny kod CPV)
43325000 Parki és játszótéri felszerelések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
80,531.90 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
605947
Leírás

E szerződés tárgya egy szerződő fél kijelölése egy pomorie-i sportpálya és egy gaberovoi sportpálya felszerelésére és felszerelésére, Pomorie településen, az ajánlatkérő szerv sajátos igényeinek megfelelően. a №1 tétel: „Az I. telken található sportpályák felszerelése és felszerelése 195 a Pomorie-terv alapján (PI 57491.504.66 a KK alapján)”; a №2. tétel: „Egy sportpálya felszerelése és felszerelése az I. szabályozott területen, q. 19 Gaberovo falu terve szerint, obsht. Az összes tervezett tevékenység részletes leírását és az egyes tételek műszaki jellemzőit a dokumentációhoz csatolt műszaki leírás tartalmazza – № 1. melléklet. ​​​​​​​

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://app.eop.bg/today/605947
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://app.eop.bg/today/605947
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/10/2026 14:00
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.