Publications Office of the EU
Finnország-Oulu: Közúti és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finnország-Oulu: Közúti és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások

  • Közzétéve
    27/03/2020
  • Határidő
    15/05/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    15/05/2020
  • Udzielono
    22/09/2020
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Oulun Infra -liikelaitos
A teljesítés helye
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
A vevő székhelye
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Sektor działalności (główny kod CPV)
50230000 Közúti és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,500,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,598,146.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
OUKA/2447/02.08.01/2020
Leírás

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/05/2020 13:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,500,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
1,598,146.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Oulun Konetyö Oy
Postai cím: Kaulaintie 5
Település: Oulu
Irányítószám: FI-90420
Ország: FIN
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.