Publications Office of the EU
Franciaország-Rambouillet: Programozási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Rambouillet: Programozási szolgáltatások

  • Közzétéve
    31/10/2017
  • Határidő
    11/12/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    11/12/2017
  • Udzielono
    27/03/2018
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Rambouillet Territoires
A teljesítés helye
NUTS code: FR103 Yvelines
A vevő székhelye
NUTS code: FR103 Yvelines
Sektor działalności (główny kod CPV)
72243000 Programozási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
12,450.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Les prestations, objet de la présente consultation, concernent une mission de programmiste dans le cadre du lancement de la phase 2 du projet d'extension du réseau intercommunal de micro-crèches afin d'augmenter, le maillage du territoire communautaire par la construction de 2 nouveaux établissements qui s'ajoutent aux 7 micro-crèches communautaires actuellement en fonctionnement.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Rambouillet Territoires
Nemzeti nyilvántartási szám: 20007334400018
Postai cím: 22 rue Gustave Eiffel
Település: Rambouillet Cedex
NUTS-kód: FR103
Irányítószám: 78511
Ország: FRA
Kapcsolattartó: Service marchés publics — Mme Grémy Anne-Cécile
Fő cím: http://www.rt78.fr
Elektronikusan:
https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=291636&orgAcronyme=d5x
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
11/12/2017 14:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
12,450.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: CP et O SARL
Postai cím: 20 passage de la Folie Regnault
Település: Paris
Irányítószám: 75011
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.