Publications Office of the EU
Dánia-Vejen: Kézműves és művészeti segédanyagok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dánia-Vejen: Kézműves és művészeti segédanyagok

  • Közzétéve
    22/08/2018
  • Törölve
    04/09/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    24/09/2018
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Vejen Kommune
A teljesítés helye
NUTS code: DK03 Syddanmark
A vevő székhelye
NUTS code: DK03 Syddanmark
Sektor działalności (główny kod CPV)
37800000 Kézműves és művészeti segédanyagok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,600,000.00 DKK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
18/6564
Leírás

Udbud der vedrører levering af Kreative Materialer til Sydjysk Kommuneindkøb.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://permalink.mercell.com/90020766.aspx
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
24/09/2018 12:00
Vevők
Varde Kommune
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,600,000.00 DKK
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.