Publications Office of the EU
Belgium-Perwez: Különféle bútorok és felszerelések - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgium-Perwez: Különféle bútorok és felszerelések

  • Közzétéve
    13/03/2020
  • Határidő
    09/04/2020
  • Az ajánlatok felbontása
    09/04/2020
  • Udzielono
    14/10/2020
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Association chapitre XII «Val d’Orbais»
A teljesítés helye
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
A vevő székhelye
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Sektor działalności (główny kod CPV)
39150000 Különféle bútorok és felszerelések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
987,612.31 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
19
Felhívás hivatkozási száma
2020-048
Leírás

Ensemble total des fournitures d'aménagement et de matériel dans le cadre de l'ouverture d'une nouvelle maison de repos et de soins.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://eten.publicprocurement.be
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
09/04/2020 18:00
Place of performance
CPV-kód
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.